Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Доставка: по Україні, терміном 1 - 3 дні
по Україні, терміном 1 - 3 дні
Телефони: 0800 33 46 50 044 33 44 350
Пн-Пт: з 9 до 23
Сб: з 10 до 18
Нд: з 10 до 18
0800 33 46 50 044 33 44 350 Замовити дзвінок

Таємниця Братів Хейз та Невіла Шунмейкера

Таємниця Братів Хейз та Невіла Шунмейкера

Таємничі брати Хейз і перлина світу канабісу - сорт Haze

У світі канабісу є імена, які стали легендарними, і серед них - брати Хейз. Haze Bros, це легендарні фігури в канабісу-сфері, їхній внесок у розвиток культури коноплі неоціненний. Саме завдяки був введений термін Haze, який став позначати певний вид марихуани з характерним ароматом, смаком і ефектом.

Що відомо про Haze Bros і їхню працю?

У родині Хейзів було три брати: Девід, Роберт, Річард. Інформації про особисте життя братів Хейз не так вже й багато. Вони були відомі своєю гроверською роботою (тобто вирощуванням марихуани) і виведенням початкового сорту Haze, який згодом підкорив увесь світ і став основою для створення неймовірних і прекрасних гібридів.

На самому початку своїх досліджень брати розпочали експерименти з місцевими штамами, привезеними з Мексики та Колумбії. Їхньою метою було об'єднати кілька сортів з різних куточків планети, відбираючи найпотужніші та найстійкіші рослини. Під час їхньої роботи Девід, Роберт і Річард вирішили схрестити найкращі жіночі рослини з чоловічими, що походили з Південної Індії, щоб посилити і поліпшити характеристики своїх зразків. Таким чином, брати змогли розробити початковий варіант Haze, який незабаром став легендарним стрейном свого часу.

Незабаром після того, як Девід, Роберт і Річард розпочали свою селекційну роботу, вони привернули увагу досвідченого селекціонера Сема Скансмена, який був їхнім сусідом у Санта-Крузі і співавтором деяких варіацій коноплі. Цей селекціонер, відомий як Sam the Skunkman, згодом став відомим завдяки створенню стрейну Сканк. Брати поважали його досвід і мудрість у царині селекції рослин і прислухалися до його порад.

На початку 1980-х років Сем Скансмен вирішив переїхати. Звичайно ж, він не забув про цінне насіння Хейзів, оригінал якого він привіз із собою з Санта-Круза в Голландію. Використовуючи це оригінальне насіння коноплі, він вивів і зміцнив свою генетичну лінію, яку назвав Original Haze. Його рослини були вже стабілізованими, мали чудові характеристики і показували відмінний результат.

Дуже скоро ще один завзятий селекціонер сильно зацікавився Original Haze, його звали Невілл Шунмейкер. У партнерстві з відомим Шантібабою він взявся за творчу місію - створення своєї власної версії Хейза. Ці пристрасні селекціонери вклали свої зусилля в гібридизацію і створення варіантів автоквітучих сортів у рамках хейзової лінійки. Результатом їхніх зусиль стали унікальні та видатні варіації з генетикою Haze.

Ще більший інтерес до хейзового фемінізованого насіння марихуани виник після конфлікту між Скансменом і Шунмейкером. Останній стверджував, що отримав оригінальне насіння Haze від одного з братів Хейз, але Сем казав, що це він поділився з Невіллом зернами для виведення нових гібридів і взяв із нього обіцянку, що Шунмейкер не продаватиме нікому Original Haze. На чиєму боці правда - нам невідомо. У будь-якому разі, штами з генетикою Haze продовжують надихати, захоплювати і вражати шанувальників марихуани по всьому світу.

Секрет успіху братів Гейз

Що стосується Девіда, Роберта і Річарда, то кінець 70-х років приніс із собою розлад між братами Хейз, і вони припинили спілкування один з одним. Старший із них залишив рідні краї та вирушив до Мексики 1982 року. Другий брат припинив вирощування Haze приблизно на початку 80-х і потім перейшов на вирощування тільки Skunk№1. Однак з часом він повністю змінив своє життя і став відданим християнином, відмовившись від культивації коноплі. Щодо третього брата, про нього згодом не було чути.

Таким чином, брати Хейз, колись великі першовідкривачі унікальної генетики Haze, розпалися і пішли кожен своїм шляхом. Але вони продовжують бути шанованими фігурами у сфері марихуани за їхній внесок у розвиток канабісу.

Чому всі брідери мріють працювати з унікальною генетикою Хейз

Ориджинал Хейз став чимось більшим, ніж просто рослиною. Він став символом якості та високих стандартів у сфері марихуани. Унікальна генетика цього штаму привертає увагу брідерів (фахівців з розведення та схрещування коноплі) з усього світу з безлічі причин. Цей стрейн є одним із найважливіших і найвпливовіших серед генетичних ліній канабісу, і його популярність серед селекціонерів не випадкова.

По-перше, Хейз володіє унікальним поєднанням смаків і ароматів, які важко знайти в інших стрейнах. Його квітковий аромат і неповторний смак створюють особливий досвід для споживача (у Канаді). Брідери прагнуть зберегти та покращити ці характеристики.

По-друге, Хейз вдноситься до медичних сортів. Багато пацієнтів (у регіонах, де це законно) використовують його для полегшення болю, зняття стресу і боротьби з безсонням. Брідери прагнуть створити гібриди, які могли б ефективно допомагати пацієнтам з різними захворюваннями і станами.

Крім того, з Хейзових кущів виходить насіння з високим ТГК, що робить його популярним серед рекреаційних користувачів (наприклад, у Колорадо), і водночас, низьким рівнем CBD, що робить його ідеальним для тих, хто шукає потужний психоактивний вплив (у Голландії). Ця унікальна комбінація властивостей робить його затребуваним серед споживачів у різних країнах. Тому селекціонери прагнуть створити нові гібриди на основі цієї генетики, щоб поєднувати його найкращі якості з іншими видами канабісу.

Також важливо, що штами хейзового сімейства потрапляють у категорію урожайних сортів, що робить їх привабливими для гроверів (любителів вирощувати коноплю), які прагнуть отримати максимум від своїх зусиль. Нарешті, стрейн є історично значущим сортом, який зробив свій внесок у розвиток культури марихуани. Брідери прагнуть зберегти і продовжити цей спадкоємець, створюючи нові і поліпшені версії цього унікального штаму.

У висновку можна сказати, що навіть сьогодні брати Хейзи залишаються джерелом натхнення для багатьох селекціонерів і гроверів. Їхня спадщина живе в кожному новому штамі, виведеному на основі Haze, у кожній хейзовій насінині та кожному врожаї з нього, що вражає своєю унікальністю і відмінною якістю.

Коментарі
Рекомендовані товари