Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Доставка: по Україні, терміном 1 - 3 дні
по Україні, терміном 1 - 3 дні
Телефони: 0800 33 46 50 044 33 44 350
Пн-Пт: з 9 до 23
Сб: з 10 до 18
Нд: з 10 до 18
0800 33 46 50 044 33 44 350 Замовити дзвінок

Містер Найс або Денніс Ховард Маркс

Містер Найс або Денніс Ховард Маркс

Загадковий Містер Найс або Денніс Ховард Маркс

Денніс Ховард Маркс, відомий під псевдонімом "Містер Найс", був не тільки контрабандистом фемінізованих сортів марихуани, а й видатним громадським діячем і письменником, який заслужив широке визнання у світі канабісу. Його гострий розум і магнетична особистість зробили його яскравою фігурою в історії розвитку марихуани.

Бурхлива молодість і жага до пригод

Денніс Ховард Маркс, який народився 13 серпня 1945 року в Уельсі. У школі Денніс виділявся не тільки блискучими успіхами в навчанні, а й своїм умінням знаходити спільну мову з різними людьми. Коли настав час вибору університету, доля посміхнулася йому, і він потрапив до престижного Балліол-коледжу в Оксфорді. 

Крім своїх академічних здібностей, він отримав прихильність багатьох впливових людей, що відкрило перед ним двері до унікальних можливостей і знань. Серед густих клубів диму від автоквітучих сортів коноплі, паління якої було вельми популярним у ті роки, він завоював багато корисних зв'язків із членами знатних родин. Хоча Алкоголь і потужні сорти коноплі були його постійними супутниками (і в чималих кількостях), але це не заважало Ховарду блискуче навчатися. У 1967 році, він успішно склав усі іспити, отримав диплом викладача з фізики.

Канабіс-імперія Денніса Ховарда Маркса

Маркс почав займатися контрабандою рослин з насіння коноплі 1970 року. Його друга заарештували, і Денніс вирішив продовжити його справу, співпрацюючи з великими дилерами. Наприклад, з Мухаммедом Дуррані (який доводився близьким родичем королю Афганістану) вони спільно сформували мережу збуту марихуани. Співпрацюючи в США з "Братством вічної любові", Ховард займався транспортуванням канабісу, використовуючи музичні інструменти, вказуючи у всіх документах, що це обладнання є власністю британських поп-гуртів, які приїхали на гастролі в Америку. 

Однак, велика імперія Денніса зрештою завалилася, правоохоронні органи заарештували Ховарда, а під час затримання у нього вилучили велику суму готівкою і велику партію урожайних сортів коноплі. Усе це вело до великого тюремного терміну, але Марксу вдалося цього уникнути.

Агент під прикриттям містер Найс

Маркс самостійно розробив лінію захисту, в основу якої поклав випадок із минулого. Один із його колишніх одногрупників 1972 року запропонував Ховарду працювати на британську розвідку, знаючи про його зв'язки у світі канна-індустрії. Ідея співпраці полягала в тому, що Денніс знайде покупців у деяких країнах, а британські розвідники зможуть працювати під прикриттям. Денніс погодився на цей план, вбачаючи в ньому шанс чудово розширити свою канна-імперію і отримати беззастережну підтримку від MI6 для імпорту коноплі. Уникаючи непотрібної уваги, Маркс вирішив приховувати свою особистість під псевдонімом Містер Найс - саме це ім'я увійшло в історію індустрії марихуани. Але незабаром розвідка розірвала зв'язки з усіма своїми агентами, які мають зв'язки в кримінальному світі, зокрема і з Марксом.

Денніс Ховард Маркс

На суді Денніс з упевненістю заявив, що він діяв під контролем спецслужб, здійснюючи всі свої дії з канабісом. Звичайно ж, суд відправив запит до британської розвідки, але отримав відповідь, що такого агента у них немає. Маркс спокійно відреагував на це, пояснивши, що він є високо секретним агентом, і інформацію про нього розкрити не можуть. Остаточного удару завдав адвокат, який представив свого підзахисного чесним агентом під прикриттям, якого кинули напризволяще цинічні наймачі. У результаті процес завершився перемогою Денніса, і хлопця виправдали, однак усі його партнери з контрабанди отримали доволі значні терміни ув'язнення.

Після суду Маркс тимчасово спробував почати законний бізнес, займаючись продажем вин. Однак старі звички і жага розкоші були сильнішими, Ховард знову зайнявся контрабандою рекреаційних та медичних сортів коноплі. 1988 року американська наркополіція і британська Скотленд-Ярд об'єднали зусилля і заарештували Денніса. У суді США Ховард спробував використати трюк, який йому вже вдавалося застосувати минулого разу. Але американські слідчі вмовили його союзників дати свідчення проти нього в обмін на відносно легкі вироки. Маркс не зміг протистояти. Йому було винесено вирок на 25 років в'язниці та штраф у 50 тисяч доларів.

У 1995 році Маркс вийшов на умовно-дострокове звільнення, провівши у в'язниці всього сім років. У заяві керівництва в'язниці особливо виділили його допомогу іншим ув'язненим в здобутті освіти - Денніс використовував свою кваліфікацію вчителя фізики, отриману багато років тому.

Нове життя

Після відбуття терміну у в'язниці, Маркс став яскравим прихильником легалізації сортів Індики та Сативи в Сполученому Королівстві. Він активно виступав за легалізацію коноплі, обґрунтовуючи свою позицію знаннями, накопиченими під час своєї нелегальної діяльності. У 1997 році він брав участь у виборах до парламенту Великої Британії, щоб привернути увагу до цієї проблеми. Його зусилля виявилися успішними: за два роки він заснував лобістську групу "Альянс за легалізацію канабісу", яка 2011 року зіграла ключову роль у реформуванні законодавства про канабіс.

Наприкінці 90-х років багато хто вже знав про Ховарда Маркса. Його автобіографія 1996 року стала бестселером і була перекладена кількома мовами. Денніс продовжив творчу діяльність, написавши продовження своєї автобіографії під назвою "Містер Найс" і кримінальний роман "Співчуття дияволу". Наприкінці 90-х він започаткував своє шоу під назвою "Аудиторія з містером Найсом", у якому розповідав кумедні та дивовижні історії про своє життя контрабандиста, свій погляд на вживання наркотиків і легалізацію. А фільм, заснований на його житті, що вийшов 2010 року, підкорив кіноглядачів.

Ховард продовжував брати активну участь у міжнародних дискусіях про легалізацію канабісу до самого кінця свого життя, стаючи невід'ємною частиною цієї культури. Помер він 10 квітня 2016 року після важкої боротьби з раком, що тривала понад рік. Його відхід залишив непередавану втрату у світі прихильників легалізації марихуани, і його внесок у рух за законне використання цієї рослини був безсумнівно значущим.

Коментарі
Рекомендовані товари