Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Доставка: по Україні, терміном 1 - 3 дні
по Україні, терміном 1 - 3 дні
Телефони: 0800 33 46 50 044 33 44 350
Пн-Пт: з 9 до 23
Сб: з 10 до 18
Нд: з 10 до 18
0800 33 46 50 044 33 44 350 Замовити дзвінок

Насіння марихуани з різних країн

Марихуана має дивовижний і багатогранний потенціал, який довгий час залишався недооціненим. Сучасні наукові дослідження дали змогу глибше зрозуміти чудові властивості цієї рослини і її вплив на людину і навколишній світ. Дослідження, що стрімко розвиваються, і зміни в законодавстві багатьох країн відкрили нові можливості для використання коноплі у медицині, промисловості та рекреаційних цілях. В результаті, на світовому ринку канабісу з'явилося насіння марихуани з різних країн, що володіють унікальними властивостями, особливостями і характеристиками.

Команда інтернет-магазину LOVE GROW зібрала в своєму каталозі найдивовижніші стрейни з різних держав і найекзотичніших куточків світу. Тепер Ви маєте можливість купити насіння будь-якої країни, не виходячи з дому.

Опис і особливості насіння з різних країн

Кожна країна має не тільки свою особливу історію та культуру, а й ще генетичну спадщину різних рослин, в тому числі і коноплі. Як унікальна мова кожної держави, так унікальні й рослинні культури, що проростають на її території.

Сорти коноплі різних країн відрізняються між собою за низкою безлічі факторів. Ось деякі з основних відмінностей:

 1. Генетика - рослини можуть належати до різних фенотипів: Сатива, Індика, Рудераліс. Гібриди - поєднують у собі риси трьох попередніх фенотипів.
 2. Хімічний склад - кожен представник канабісу має унікальний вміст канабіноїдів.
 3. Аромат і смак - усі варіації мають різні аромати і смаки.
 4. Ефекти - у кожному стрейні вони можуть бути різноманітними, можуть підвищувати настрій, покращувати концентрацію, допомагати в боротьбі з болями або знімати стрес.
 5. Час цвітіння - штами мають різні періоди цвітіння. Деякі можуть завершитися за 8 тижнів, а інші починають цвісти тільки через 12 тижнів.
 6. Ріст - кущі можуть мати різний ріст, який залежить від генетики, умов клімату, типу ґрунту і способу культивації.
 7. Урожайність і витривалість - деякі гібриди розробляються з акцентом на високі врожаї, а інші на стійкість до несприятливих умов.

Насіння з яких країн продається в нашому магазині

Завдяки тому, що компанія LOVE GROW безпосередньо співпрацює з провідними сідбанками по всьому світу, ми маємо можливість запропонувати нашим покупцям найкращі штами марихуани з різних куточків земної кулі на дуже вигідних умовах. У нашому каталозі представлено насіння:

 • Іспанії;
 • Голландії;
 • Канади;
 • США;
 • Англії;
 • Чехії;
 • України.

До свого каталогу ми додаємо продукцію надійних і перевірених сідбанків, які перевіряють своє насіння на схожість, генетику, показники врожайності та низку інших показників. Це гарантує, що зробивши замовлення у нас, Ви точно отримаєте стрейни високої якості і залишитеся задоволені нашою співпрацею на 100%. 

Як вибрати правильне насіння марихуани

Вибір сорту канабісу залежить від особистих переваг і потреб. Перше питання, яке варто поставити собі, для чого Ви збираєтеся використовувати марихуану в Канаді? Залежно від ваших цілей, існують сорти з різним рівнем THC (психоактивної речовини) і CBD (має заспокійливі властивості). Далі слід вивчити характеристики цікавих вам сортів, щоб зрозуміти, який штам підходить для ваших цілей найкраще.

Ще одним важливим фактором, який потрібно враховувати - це допустимий для вас тип вирощування в Іспанії. Деякі штами підходять для культивації в закритих приміщеннях (indoor), інші - для відкритих площадок (outdoor). Крім того, якщо ви новачок у Колорадо, виберіть стрейн, який відносно легкий у селекції та стійкий до помилок.

А якщо Ви не знаєте що обрати, сміливо телефонуйте нам! Наші досвідчені менеджери завжди проконсультують щодо характеристик будь-якого сорту, представленого на нашому сайті. Різноманітність світових сортів у каталозі LOVE GROW дає змогу знайти ідеальний варіант, який відповідатиме вподобанням та очікуванням будь-якого селекціонера.