Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
0800 33 46 50 044 33 44 350 Замовити дзвінок

Насіння коноплі Paradise Seeds

Paradise Seeds - це відомий голландський сідбанк, який за короткий час зміг стати зразком для наслідування. Організація встановила перед собою високу мету - стати епіцентром відбору найкращих генетичних матеріалів для селекції, схрещування і виведення найунікальніших сортів канабісу. Сьогодні компанія з гордістю представляє високоякісне насіння новітніх стрейнів коноплі, які володіють не тільки чудовим смаком, а й іншими перевагами.

Якщо Ви хочете придбати насіння марихуани від Paradise Seeds, то його можна замовити через офіційного постачальника компанії - інтернет-магазин LOVE GROW. У нас ви знайдете фірмове насіння коноплі від провідних світових виробників в оригінальній упаковці. Купуючи насіння у нас, Ви робите вибір на користь надійності та високої якості.

Популярний сідбанк Paradise Seeds

Компанія Paradise Seeds з'явилася на світ в Амстердамі, в 1994 році. Її заснував досвідчений селекціонер і гровер (любитель вирощувати коноплю) з великим стажем на ім'я Люк. Після більш ніж десятирічного періоду інтенсивної праці, досліджень і багатьох експериментів з різними генетичними матеріалами, сорти Paradise Seeds стали відомими і популярними по всьому світу. 

Основою створення кожного штаму фірми завжди служить найкраща генетика рослин. Люк і його команда брідерів (фахівці з розведення та схрещування рослин) вкладають свою майстерність і в кожен виведений стрейн. В результаті їхньої ретельної роботи, організація змогла отримати коноплю з унікальним смаком і видатними якостями. За всі роки своєї діяльності Paradise Seeds завоювала понад 30 призових місць у різних престижних конкурсах та фестивалях, а багато їхніх штамів посідають лідерські позиції в рейтингу найбільш затребуваних стрейнів.

Усе насіння з колекції Paradise Seeds виробляється з дотриманням найвищих стандартів органічного виробництва і збагачене всіма необхідними мікроелементами, що забезпечують успішний ріст і розвиток рослин. Співробітники організації дотримуються жорстких критеріїв, щоб забезпечити найвищий рівень якості насіння. Селекціонери фірми підходять до процесу запилення рослин з особливою відповідальністю, роблячи все можливе, щоб виключити можливість появи насіння низької якості. 

Після всіх необхідних етапів виробництва фахівці сідбанку ретельно перевіряють і вручну відбирають тільки найкраще насіння канабісу, це гарантує клієнтам тільки родюче насіння і високу врожайність. Кожне насіннячко канабісу, вироблене цим насіннєвим банком, проходить ретельні перевірки на життєздатність і схожість, що забезпечує вам 100% впевненість у тому, що ви купуєте завжди насіння з високою життєздатністю. Схожість насіння фірми становить 95%, що обіцяє гроверам отримання чудового саду.

Оригінальне насіння марихуани Paradise Seeds в LOVE GROW

Збираючись придбати фірмові сорти марихуани від знаменитого виробника Paradise Seeds, звертайтеся до надійного постачальника - LOVE GROW. Ми компанія, яка є офіційним представником провідних світових сідбанків уже багато років.

Наші клієнти відзначають такі переваги співпраці з нами:

  • у нашому каталозі представлений широкий вибір насіння і різноманітний асортимент штамів;
  • ми пропонуємо відмінну якість продукції з гарантією гарного результату;
  • у нас лояльні ціни, приємні бонуси і привабливі акційні пропозиції;
  • доставка здійснюється в максимально короткі терміни завдяки швидкому оформленню замовлень і оперативній роботі наших менеджерів;
  • ми гарантуємо анонімність особистих даних покупців і конфіденційність вмісту посилок.