Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Доставка: по Україні, терміном 1 - 3 дні
по Україні, терміном 1 - 3 дні
Телефони: 0800 33 46 50 044 33 44 350
Пн-Пт: з 9 до 23
Сб: з 10 до 18
Нд: з 10 до 18
0800 33 46 50 044 33 44 350 Замовити дзвінок

Насіння коноплі Bulk Seed Bank

Bulk Seed Bank - англійський сідбанк, який з гордістю надає висококласні генетичні варіанти марихуани для різних садових проектів. Мета компанії - забезпечити селекціонерів по всьому світу надійним насінням канабісу за справедливою ціною, здатним принести рясні врожаї і задовольнити найвишуканіші потреби. При цьому організація також прагне зберегти багату генетичну різноманітність марихуани та її цінних медичних, рекреаційних, поживних і наукових ресурсів.

Якщо вас цікавить сорти коноплі від Bulk Seed Bank, то замовляйте їх в інтернет-магазині LOVE GROW, який є найнадійнішим постачальником на ринку України. Ми працюємо з кращими брідерами (фахівці з селекції та генетичного схрещування рослин), щоб надати вам найякісніші сорти від кращих світових сідбанків. У нас ви можете придбати як класичні штами, так і найцікавіші новинки зі світу в селекції як сувенір, щоб поповнити свою колекцію.

Англійська якість від сідбанку Bulk Seed Bank

Bulk Seed Bank був створений 2003 року у Великій Британії. Він складається з брідерів, які з палким захопленням присвятили себе розробці та виробництву стійкого насіння марихуани. За 20-річний досвід в індустрії марихуани, компанія зарекомендувала себе як надійний і якісний виробник. Їхня репутація приваблює гроверів (садівників, які займаються коноплею) з усього світу, а популярність компанії та довіра покупців до сідбанку продовжують зростати.

Bulk Seed Bank завоював повагу і відданість клієнтів по всьому світу завдяки низці факторів, які роблять цей сідбанк особливим і видатним:

  • Постійне прагнення до найвищого рівня якості насіння. Кожна партія насіння проходить ретельний відбір і перевірку на схожість, гарантуючи високий відсоток успішного проростання.
  • Команда брідерів активно працює над створенням нових унікальних стрейнів, що володіють видатними характеристиками і є адаптованими до різних умов.
  • Широкий вибір (у каталозі фірми є все - від фемінізованих до автоквітучих стрейнів) сідбанку дає змогу експертам і новачкам підібрати оптимальний штам серед асортименту компанії.
  • В організації розуміють, що кожен фермер має унікальні цілі та вимоги. Менеджери компанії не лише надають високоякісне насіння, а й підтримують своїх клієнтів, надаючи інформацію, поради та ресурси для успішного гровінгу (в регіонах з легалайзом).

Оригінальна продукція Bulk Seed Bank

Кожна партія насіння Bulk Seed Bank проходить обов'язкову перевірку на схожість насіння, кожне зернятко піддається всіляким тестуванням, зокрема й стрес-тестам. Після проходження контролю якості, співробітники компанії піклуються про надійне збереження кожної насінини. Для цього використовується ретельно продумана оригінальна упаковка.

Упаковка Bulk Seed Bank являє собою пачку, виконану з картону преміум-якості з цікавим дизайном, усередині якої міститься ущільнювач із жорсткого пінопласту. Він виконує функцію теплоізолятора, захищаючи насіння від перепаду температури. Всередину цього чохла поміщена пластикова колба, в якій знаходиться саме насіння. Таке оформлення упаковки повністю захищає продукцію від усіляких пошкоджень, зокрема й тих, що можуть статися під час транспортування поштою.

Крім цього, сідбанк наносить такі елементи на свої пачки, щоб захиститися від підробок:

  • логотип Bulk Seed Bank;
  • серійний номер партії;
  • назва сорту марихуани;
  • кількість насіння в упаковці;
  • адреса офіційного сайту компанії.

А щоб придбати 100% оригінальну продукцію Bulk Seed Bank, звертайтеся в компанію LOVE GROW! Наші менеджери допоможуть підібрати потрібний стрейн канабісу, оформлять замовлення і організують оперативну доставку, зберігаючи конфіденційність ваших даних.