Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
0800 33 46 50 044 33 44 350 Замовити дзвінок

Дропшиппінг насіння марихуани

Дропшиппінг насіння коноплі разом з LOVE GROW - це інноваційний та перспективний підхід до продажу насіння канабісу, який надає вам можливість займатися бізнесом без необхідності володіти власним складом або вкладення грошей у великі запаси продукції. Такий спосіб заробітку стає все більш популярним, завдяки забезпеченню нашою командою гнучкості та мінімізації ризиків.

Як заробляють дропшиппери з LOVE GROW?

LOVE GROW пропонує своїм партнерам найкращі умови для дропшиппінгу насіння марихуани, надаючи дилерам привілеї найкращих цін і постійної наявності сортів на складі. Наші дропшиппери володіють унікальною можливістю оперативного доступу до всього розмаїття продукції нашої компанії, дозволяючи їм зосереджуватися на пошуку потенційних покупців. При цьому продавці не зберігають сорти у себе, а замість цього передають замовлення та інформацію про доставку нам. 

Продаючи товар за роздрібними цінами, партнер нашого магазину отримує бонус у вигляді різниці між оптовою та роздрібною вартістю, що робить співпрацю з нашою фірмою вигідною і перспективною для наших компаньйонів. А вся оформлювальна частина замовлення і питання логістики повністю лежать у зоні відповідальності нашої висококваліфікованої команди. Це дає змогу підприємцям зосередитися на маркетингу, продажах і розвитку свого бренду, не витрачаючи час і ресурси на управління складом і логістикою.

Переваги співпраці з LOVE GROW

LOVE GROW - це надійний постачальник і найкращий партнер для сучасного дилера, і ось чому:

  1. Ми впевнені в якості наших стрейнів і гарантуємо вам тільки найкращі сорти, оскільки весь посівний матеріал з нашого каталогу ретельно тестується до того, як він надійде в продаж.
  2. Наша команда надає детальні описи кожного штаму, щоб ви могли ефективно продавати продукцію, не витрачаючи час на складання описів.
  3. Ми беремо на себе повну відповідальність за пакування та доставку замовлень прямо до вашого покупця.
  4. Ми доставляємо посилки від вашого імені, зберігаючи за вами право створення власного бренду з продажу насіння.
  5. Ми ділимося секретами успішного бізнесу, допомагаємо з організацією робочого процесу і стаємо вашими партнерами в досягненні спільних цілей.

Легкий старт вашого бізнесу

З LOVE GROW ваш бізнес у сфері продажів конопляного насіння стає не тільки прибутковим, а й легким та ефективним завдяки нашій підтримці та якісним штамам. Починаючи співпрацювати з нами, Ви отримуєте:

  • актуальні оптові та роздрібні ціни на весь асортимент магазину;
  • зручну форму для оформлення замовлень;
  • фільтр, що забезпечує легкий вибір потрібних товарних позицій;
  • персональний супровід менеджера, який буде завжди на зв'язку, допомагаючи вам успішно вступити в бізнес;
  • підтримку директора, який готовий надати вам не тільки цілодобову підтримку, а й цінні поради.

Телефонуйте або пишіть нам, щоб стати нашим партнером уже зараз!

Популярні розділи