Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
0800 33 46 50 044 33 44 350 Замовити дзвінок

Насіння коноплі NeuroSeeds

NeuroSeeds є сучасним сідбанком нового покоління, який застосовує інноваційні підходи при виробництві унікальних сортів коноплі. Компанія була заснована в Голландії, яка, як відомо, є найпрогресивнішою країною щодо легалізації марихуани. Діяльність компанії спрямована не тільки на збереження генетики класичних штамів канабісу, а й на розробку абсолютно нових стрейнів з урахуванням нейробіологічних та еволюційних технологій.

Якщо ви хочете придбати фірмову продукцію цього сідбанку, то замовити її можна в інтернет-магазині LOVE GROW. Купуючи сорти коноплі у нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте високоякісне насіння в оригінальній упаковці від виробника. 

NeuroSeeds - голландський сідбанк в Україні

Незважаючи на свою молодість, NeuroSeeds - це один з найпрогресивніших сідбанків Голландії, який прославився відмінною якістю насіння і чудовим сервісом. З моменту свого створення, фірма робить все, щоб познайомити користувачів з позитивними властивостями коноплі і впроваджує в громадськість ліберальне ставлення до цієї рослини. Керівництво організації ретельно відстежує всі передові технології у сфері вирощування марихуани і з задоволенням інтегрує їх у процес розробки нових унікальних штамів. Стрейни, які створили брідери компанії (фахівці, що займаються селекцією, розведенням і схрещуванням рослин канабісу), отримали величезну популярність серед конопляних садівників. 

Колектив NeuroSeeds об'єднує видатних вчених, брідерів і селекціонерів, чия невтомна відданість роботі спрямована на поліпшення наявних і формування нових варіацій стрейнів. Команда сідбанку невпинно прагне до інновацій, співробітники компанії вирушають у світові подорожі в пошуках унікального генетичного матеріалу для своєї роботи. Особливістю організації став її інноваційний підхід до розробки нових штамів канабісу. Команда сідбанку невпинно трудиться над проведенням великих досліджень, прагнучи досягти неперевершених стандартів в індустрії. Ретельні експерименти вчених дозволяють фірмі постійно радувати клієнтів видатними гібридами.

 NeuroSeeds не просто займається підтримкою якостей класичних стрейнів марихуани, вони розробляють посівний матеріал, що пройшов через генетичні експерименти, щоб надати повний спектр переваг, включно з найвидатнішими характеристиками, які були досягнуті завдяки науковому підходу до селекції, постійному тестуванню та різноманітним перевіркам насіння. Продукція компанії має стійкість до стресових умов, ідеально збалансовані характеристики, а також високий рівень схожості. За це NeuroSeeds і отримали гровери з усього світу (люди, які вирощують марихуану).

Оригінальна продукція NeuroSeeds в магазині LOVE GROW

LOVE GROW - це сучасний магазин, що прославився надійністю і високим рівнем обслуговування на всю Україну. Якщо ви хочете замовити сорти канабісу від NeuroSeeds або будь-якого іншого якісного сідбанку, то зробіть це на нашому сайті. 

Наведемо кілька причин для покупки у нас:

  1. Ми пропонуємо найширший асортимент насіння на українському ринку, а в нашому каталозі представлені тільки найкращі сідшопи світового рівня.
  2. Ми встановили конкурентоспроможні ціни, а також дивуємо наших клієнтів акційними пропозиціями та спеціальними бонусними програмами.
  3. Наша оперативна і надійна доставка гарантує, що ви отримаєте свої сорти канабісу в найкоротші терміни.
  4. Менеджери компанії завжди готові надати підтримку покупцям при оформленні замовлення або виборі потрібного сорту.
  5. Наші співробітники надійно упаковують всі посилки, гарантуючи конфіденційність вмісту ваших замовлень.