Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
0800 33 46 50 044 33 44 350 Замовити дзвінок

Насіння коноплі Medical Seeds

Medical Seeds - це молодий сідбанк, що зародився в Іспанії. Незважаючи на свою молодість, команда досвідчених брідерів компані (фахівців з вирощування та схрещування коноплі) встигла зарекомендувати себе у світі канабіс-індустрії, як справжніх чарівників, що створюють лікарські сорти марихуани. За досить короткий час існування, організація була номінована на безліч премій, нагород і призів, завоювавши перші місця в рейтингу найкращих світових виробників. А гровери (любителі вирощувати коноплю) гідно оцінили чудові штами.

 Якщо Ви хочете купити чудові стрейни канабісу від Medical Seeds, то замовити їх можна в LOVE GROW. Ми є найкращим постачальником насіння марихуани в Україні. Наш каталог пропонує широкий вибір різноманітних штамів не тільки від цього сідбанку, а й від інших виробників насіння відмінної якості.

Medical Seeds - насіння в оригінальній упаковці

Історія сідбанку почалася з того, що Хав'єр Руано, засновник компанії Medical Seeds, працюючи консультантом фірми Canna, відвідував сідшопи і магазини, що спеціалізуються на продажі устаткування для гровінга (вирощування марихуани), та давав поради про те, як краще використовувати продукцію компанії. Незабаром Хав'єр перейшов працювати в новий проєкт Houseplant, що займається селекцією. Саме в цій компанії Хав'єру спало на думку створювати свій унікальний насіннєвий банк. Провівши пошук найкращих генетиків і обмін матеріалом по всьому світу, здійснивши ретельний добір рослин і низку експериментів, 2005 року в сонячній Барселоні було створено знаменитий Medical Seeds.

Професійна команда сідбанку спочатку поставила перед собою мету створювати насіння, яке відповідатиме найвищим стандартам якості. Для цього відбирають рослини з чудовою генетикою штамів, а далі проводять поліпшення характеристик і схрещування різних видів коноплі. Таким чином, брідери компанії отримують ідеальні медичні сорти коноплі. Під час виробництва своїх знаменитих стрейнів, фірма завжди віддає перевагу якості, а не кількості. Тому штами сідбанка випускаються в невеликій кількості, що робить їх ще ціннішими і бажанішими для селекціонерів.

Експерти сідбанку проводять глибокі дослідження і постійно вдосконалюють свої сорти. Кожен штам проходить ретельне вивчення, спрямоване на визначення оптимальних умов для його вирощування, реакції на добрива, стійкість до грибків, комах-шкідників, різноманітних захворювань, а також несприятливих умов для зростання. Брідери організації провели довгий час над поліпшенням генетика своїх сортів. Результатом таких зусиль стало те, що продукція фірми дійсно адаптована до клімату найрізноманітніших регіонів. Стрейни сідбанка славляться своєю ефективністю, багатим смаком, ароматом, високим рівнем THC, і, звісно ж, своєю здатністю бути дуже ефективним засобом для терапевтичної допомоги при боротьбі з різноманітними захворюваннями. Крім цього, вся продукція компанії має 100% проростання. Ці незаперечні переваги поставили Medical Seeds на чолі рейтингу найпопулярніших світових виробників насіння канабісу.

Купити насіння від Medical Seeds в LOVE GROW

Якщо Ви збираєтеся купити насіння марихуани Medical Seeds, то зробіть це в надійному інтернет-магазині LOVE GROW.

Співпраця з нами принесе вам масу переваг:

  1. Широкий вибір насіння в оригінальній упаковці в асортименті нашого каталогу.
  2. Блискавична доставка завдяки оперативному оформленню замовлень.
  3. Доступні ціни для того, щоб клієнти могли зібрати свою унікальну колекцію сувенірів.
  4. Гарантія конфіденційності даних наших покупців.
  5. Підтримка та супровід клієнтів професійними менеджерами компанії.