Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
0800 33 46 50 044 33 44 350 Замовити дзвінок

Гарантія кондиції насіння

Співпраця LOVE GROW з провідними світовими сідбанками забезпечує нам можливість запропонувати вам тільки найкраще насіння. Роблячи покупку у нас, ви можете бути впевнені, що кожне насіння з каталогу нашого магазину проходить ретельну перевірку. Це дозволяє нам гарантувати відповідність сорту, правильну фемінізацію і високу життєздатність насіння, яка становить аж від 80%. 

Наші співробітники ретельно контролюють наявність генів автоцвіту і реакцію на стрес усіх штамів з нашого асортименту. А перед пакуванням кожне зернятко проходить перевірку фахівцями, щоб забезпечити лише найкращу якість. Крім того, ми здійснюємо візуальний контроль кожної упаковки перед відправленням, забезпечуючи нашим клієнтам продукцію без дефектів і повністю цілу герметичну упаковку.

Отримавши замовлення, Ви можете бути впевнені в його цілісності завдяки фірмовому, добре захищеному, пакуванню. Для забезпечення максимального захисту насіння від пошкоджень під час транспортування, несприятливих умов і температурних перепадів виробники запаковують продукцію в спеціальні пакування, а ми додатково використовуємо ще й щільний папір, а також повітряно-бульбашкову плівку. Крім того, ми надаємо великого значення конфіденційності ваших посилок, тому упаковка абсолютно непрозора, це гарантує повну анонімність вмісту вашого замовлення.

Популярні розділи