Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
0800 33 46 50 044 33 44 350 Замовити дзвінок

Насіння марихуани у Білій Церкві

Тим, хто шукає можливість купити насіння коноплі у Білій Церкві у подарунок коноплярам із країн легалайзу, не обов'язково шукати посівний матеріал на європейських ресурсах. Магазин LOVE GROW пропонує широкий асортимент продукції від провідних сідбанків Голландії, Іспанії, Чехії та інших країн. Оригінальна упаковка і всі необхідні сертифікати – найкраще підтвердження відмінної якості пропонованого нами насіннєвого матеріалу. А різні акції, які регулярно проводить наш сідшоп, дозволяють купити насіння марихуани в Білій Церкві за дуже доступною ціною.

Найкраще насіння світової кана-індустрії – на одному сайті!

Багато років співпрацюючи тільки з перевіреними сідбанками, що мають репутацію надійних постачальників на світовому ринку, ми постійно оновлюємо пропозицію.

В онлайн-каталозі "Лов Гров" можна вибрати сорти для рекреаційного та медичного застосування. В Україні інтерес до коноплі для лікувального застосування постійно зростає з огляду на легалізацію медичного канабісу на законодавчому рівні.

У нас завжди є пропозиції, орієнтовані на будь-який смак, бюджет, причому як для досвідчених гроверів (коноплярів), так і початківців.

У нашому сідшопі можна замовити штами обох генотипів коноплі – Indica, Sativa. Це фотоперіодні та автоквітучі типи, кожен із них відрізняється своїми споживчими характеристиками та вимогами до вирощування.

Фотоперіоди

Цей тип – класика коноплярства. Це рослини, розвиток яких залежить від світлового періоду, для цвітіння їм необхідний режим 12 годин світла і стільки ж темряви. Вони відрізняються довгим терміном дозрівання, але привертають увагу відмінною врожайністю та завжди високим вмістом канабіноїдів. У гровінгу (вирощуванні) – непрості, вимагають навичок у регулюванні росту і структури, тому більше підходять для досвідчених садівників.

Автоквіти

Це відносно новий вид, виведений із використанням батьківських сортів Сативи, Індики з додаванням рудералісу (бур'янистої коноплі). Особлива перевага – короткий життєвий цикл і можливість давати врожай швидко, буквально через 3-4 місяці після перших сходів. Відмінність цього типу коноплі – незалежність розвитку від тривалості світлового дня. Вони зацвітають автоматично та вирізняються дивовижною невибагливістю у гровінгу (культивації), тому підійдуть навіть для новачків.

Фемінізоване насіння

Весь насіннєвий матеріал у нашому магазині – фемінізований. Це означає, що з кожного зерна виростає рослина тільки з жіночою генетикою. Feminized-насіння з імовірністю на 100% виключає кущі з чоловічими хромосомами в посівах, сприяючи більш високому та якісному врожаю. Він завжди однорідний, зі стабільними генетичними параметрами, високим вмістом ТГК (тетрагідроканабінолу) і КБД (канабідіолу).

Фемінізація насіння істотно спрощує гроверу догляд за плантаціями, немає необхідності стежити постійно за посівами та видаляти чоловічих представників. Не потрібно також засівати вдвічі більшу площу, щоб отримати конкретний обсяг смолистих шишок.

Щоб покупцеві було простіше визначитися з вибором, купуючи насіння коноплі у Білій Церкві, ми структурували інформацію за основними розділами. Тим, хто шукає елітні сорти й ексклюзивні властивості канабісу, варто вибирати їх у відповідному розділі. Для тих, хто робить презент гроверам, які займаються комерційним вирощуванням, відмінно підійдуть варіанти із розділу "Урожайні".

У нас ви знайдете штами для культивації в аутдорі та індорі (відкритому і закритому ґрунті).

Важливі переваги покупок у LOVE GROW

Замовлення в нашому магазині – це не просто придбання якісної продукції, а й максимально зручні умови для покупки.

Продаж насіння канабісу в нашій країні не заборонений законом, але багато клієнтів вважають за краще зберігати конфіденційність таких покупок. Тому наш магазин йде назустріч та завжди гарантує безпеку, надійно захищаючи особисті дані одержувача і вміст замовлення. При доставці посилка із насінням класифікується як сувенірна продукція.

Наші консультанти завжди допоможуть із вибором. Оплата можлива будь-яким зручним способом – за передоплатою і післяплатою. Доставка "Новою поштою" займає всього пару днів.

Популярні розділи